Top

Nawilżające maski do włosów

Maski do włosów to sposób na zadbanie o ich zdrowy i piękny wygląd. Systematyczne stosowanie takiej pielęgnacji jest skuteczną metodą w walce ze zniszczonymi, łamliwymi i pozbawionymi blasku włosami. To regeneracja i odbudowa, której Twoje włosy z pewnością potrzebują. Nawilżające kosmetyki do włosów Sunewmed+ bogate są w starannie dobrane składniki aktywne. Ich działanie widoczne jest już po pierwszym użyciu. Nasze kosmetyki regeneracyjne do włosów zadbają o nie i sprawią, że Twoja fryzura będzie wyglądać pięknie każdego dnia!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Nawilżające kosmetyki do włosów – odżywcze działanie

Nasze włosy każdego dnia narażone są na wiele szkodliwych czynników. Farbowanie, suszenie, prostowanie… Wszystko to osłabia je i sprawia, że mimo naszych starań nie wyglądają zbyt efektownie. Sposobem na przywrócenie im zdrowego, pięknego wyglądu jest skuteczna i sprawdzona pielęgnacja. Nawilżające maski do włosów Sunewmed+ mają działanie nawilżające, odżywcze i regenerujące. Odpowiadają za to ich składniki jak:

  • olej arganowy,
  • masło shea,
  • olej kokosowy.

Każda dostępna maseczka do włosów gwarantuje maksymalne odżywienie oraz poprawę kondycji włosów.

Wygodne użycie maseczki do włosów Sunewmed+

Nawilżająca maska do włosów Sunewmed+ nie tylko zapewnia pożądane rezultaty, ale także pozwala na relaks w domowym zaciszu. Produkty posiadają piękne, kojące zmysły zapachy, co daje efekt aromaterapii. Ponadto nasze maski do włosów pozwalają na łatwą aplikację. Są jednorazowe i gotowe do użycia. Po ich otwarciu wystarczy nałożyć je na włosy i pozostawić na kilkanaście minut. Zamknięta i szczelna forma to gwarancja maksymalnej skuteczności. Nasze odżywcze i nawilżające maski do włosów dostępne są w dwóch wygodnych wersjach – na kucyk i w postaci turbanu.

Maski do włosów i wiele innych produktów – oferta Sunewmed+

Dobre i skuteczne maski do włosów to tylko mała część w szerokiej ofercie Sunewmed+. Dla naszych klientek i klientów tworzymy także linie pielęgnacyjne skóry. Polecamy więc między innymi:

Sprawdź nasze nawilżające kosmetyki do włosów, twarzy oraz ciała i zamów już teraz! 

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Reset Password