Top
Image Alt

O nas

Geneza marki

Marka powstała ponad 17 lat temu z pasji do piękna. Anna Wochna obecna Prezes Zarządu SunewMed+, stworzyła koncept SUNEW od pisanego wspak słowa WENUS - planety, której nazwa wzięła się od rzymskiej bogini miłości. Wenus jako symbol miłości do piękna oraz całkowitej odwrotności ładu stał się początkiem marki.

Zamiłowanie do piękna

SunewMed+ to historia miłości do piękna, pięknej cery, młodości, umiłowania życia. To także historia dwóch sióstr Anny i Katarzyny, które zdecydowały się połączyć swoje siły także w życiu zawodowym. Dwie zupełnie różne osoby, dwa kompletnie różne charaktery, tworzą doskonały zarząd tej kobiecej firmy, uzupełniając swoją wiedzę i wspierając swoje działania. Jedyne co je łączy to pasja do kosmetyków i…długie, blond włosy. Niektórzy mówią, że Anna to serce i dusza, a Katarzyna i jej racjonalne myślenie to mózg tej firmy. Nie ma wątpliwości, że wspólne działania tych dwóch kobiet doprowadziły tą firmę na szczyt. Od 8 lat wspólnie zarządzają marką SunewMed+ wkładając w nią całe serce i energię.

Zarządzanie firmą, jak i same produkty odzwierciedlają wartości jakie przyświecają siostrom. Ciepła atmosfera wśród pracującego zespołu, miła obsługa klienta i otwarcie na jego potrzeby, a także same produkty, przeznaczone dla aktywnych kobiet. Nie ma znaczenia czy godzisz pracę zawodową z rodziną, czy jesteś matką, czy aktywną kobietą podróżującą po świecie. Każda z nas może zadbać o siebie i cieszyć się piękną cerą.

Teraz każdy może mieć piękną cerę

SunewMed+ to starannie wyselekcjonowane formuły kosmetyków idące w parze ze skutecznością i designem. Efekt działania naszych kosmetyków jest natychmiastowy. Dedykujemy je osobom takim jak my - zapracowanym rodzicom, którzy mimo zmęczenia chcieliby wyglądać pięknie, ale nie mogą pozwolić sobie na serię zabiegów.

Przez pierwsze 10 lat poszukiwałyśmy swojej drogi próbując różnych formuł, aż 7 lat temu zrozumiałyśmy co jest dla nas najważniejsze - efekty widoczne natychmiast! Tak zrodziły się linie SunewMed+ oraz Essence+. Naszym celem jest tworzenie kosmetyków, które wykorzystywać będą najcenniejsze, najskuteczniej składniki oraz będą Waszymi ulubionymi pozycjami kosmetycznymi, które zabierzecie ze sobą na koniec świata - bo nie będziecie chciały już bez nich żyć! Marzymy by nasze kosmetyki polecane były matkom, córkom, przyjaciółkom, bo ich skuteczność potwierdzona będzie Waszą idealną cerą.

Dumka na dwa serca

Serce marki bije na dwóch kontynentach, w dwóch strefach czasowych. W Polsce pracujemy nad doborem receptur, projektami opakowań, sprawdzamy skuteczność i bezpieczeństwo naszych kosmetyków. To w Polsce przeprowadzamy badania aplikacyjne i aparaturowe pod czujnym okiem lekarza dermatologa. To tu rodzą się pomysły, które wcielamy w życie z naszym zespołem. Następnie koncept wędruje do naszego biura w Chinach, gdzie w momencie, gdy idziemy spać rozpoczyna się dzień - tam nasze projekty są wcielane w życie.

Dlaczego Chiny? Bo od ponad 10 lat jesteśmy związane z tym krajem. Jedna z nas spędziła tam ogrom czasu i zainspirowała się kobietami Azji, które żyją w zanieczyszczonych metropoliach, w pracy spędzają nawet 7 dni w tygodniu, są matkami, paniami domu, wspaniałymi specjalistkami w swoich dziedzinach, ale przede wszystkim pięknymi kobietami, które bez makijażu olśniewają swoją cerą i dzięki temu zachowują młody wygląd. I tak zakochałyśmy się w Azji - w ich aktywnych składnikach, systemie produkcji, technologii, spędzamy tam dużą część czasu dbając o każdy szczegół i odkrywając tajemnice urody azjatyckich kobiet.

Obecnie, ze względu na sytuację polityczną i epidemiologiczną, część naszej produkcji przenosimy do Europy i do Polski. Liczymy, że pozwoli nam to poszerzyć horyzonty i usprawnić procesy logistyczne, rozszerzyć portfolio oraz zapewnić stałą dostępność produktów.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Reset Password