Top

Żel peelingujący - polecany
w walce z łuszczycą

Żel peelingujący – polecany w walce z łuszczycą

Teflon, płatki kukurydziane, penicylina i kuchenka mikrofalowa. Co je łączy? Przypadek. Każde z nich powstało podczas próby odkrycia czy wynalezienia czegoś zupełnie innego. Z dumą dopisujemy do tej listy Żel rozpuszczający naskórek z witaminą C! Chciałyśmy stworzyć wyjątkowy kosmetyk, żel peelingujący do codziennego stosowania, który będzie usuwał martwy naskórek, poprawiał koloryt skóry, nawilżał ją i pomagał jej w regeneracji. I to się nam udało! Żel rozpuszczający naskórek jest bestsellerem od pierwszego dnia sprzedaży, a rzesza jego fanów stale rośnie. Nie przypuszczałyśmy jednak, że stworzymy kosmetyk, który będzie polecany w walce z łuszczycą. A chorzy borykający się z tą trudną chorobą właśnie Żel polecają jako jeden z nielicznych kosmetyków, które mogą stosować, mało tego – dający widoczne i natychmiastowe efekty.

Pierwsze zadowolone klientki

W 2019 roku dostałyśmy pierwszą wiadomości od naszej klientki, Ani, która choruje na łuszczycę. Napisała nam, że Żel rozpuszczający naskórek bardzo pomaga jej w utrzymaniu skóry na poziomie zbliżonym do zdrowego. Ucieszyło nas to, jednak uznałyśmy to za przypadek. Z czasem takich wiadomości było coraz więcej! Okazało się, że borykający się z łuszczycą zaczęli polecać sobie na forach internetowych nasz kosmetyk, a efekty jego używania były tak zachwycające, że część osób postanowiła nam o tym napisać. To były niesamowite, często wzruszające maile.

(…) Moja twarz wyglądała okropnie (całe ciało również). Najpierw dostałam od koleżanki próbkę waszego Żelu, po którym od razu widziałam, jak całe łuski z twarzy zeszły. Później w paczce otrzymałam kolejną próbkę Żelu oraz Kremu – i to było coś niesamowitego, jak od razu moja skóra na twarzy zaczęła ładnie wyglądać, znikały uciążliwe łuski i plamy. Poprosiłam państwa o kilka próbek tego Żelu, bo bałam się, czy jednak po dłuższym stosowaniu przy łuszczycy nic się nie pogorszy (tutaj serdecznie dziękuję za próbki). Wczoraj kolejny raz użyłam samego Żelu i moja twarz wygląda już o ponad 60% lepiej. Chcę powiedzieć, że używałam masy maści, kremów, sterydów na twarz zgodnie z zaleceniami dermatologów i żadne z powyższych nie przyniosło efektów. Te kosmetyki uratowały moją twarz, ale także moją psychikę, bo czułam się lepiej ze swoim wyglądem. Jestem ogromnie wdzięczna za te kosmetyki. Cieszę się, że dowiedziałam się o waszych produktach, bo od teraz będą moim numerem 1 (…).

Mail od Anny Wojdylak poruszył nas na tyle, że po pierwsze, postanowiłyśmy zlecić badania laboratoryjne Żelu w odniesieniu do schorzenia łuszczycy, a po drugie, namówiłyśmy Anię na zgodę na publikację jej wizerunku i efektów, jakie uzyskała po regularnym stosowaniu Żelu oraz Kremu.

Kolejne maile Ani były jeszcze bardziej poruszające: (…) zaczęłam od stosowania Żelu codziennie, co bardzo pomogło mi zejść z łuski oraz pięknie wygładzić skórę. Krem natomiast uzupełniał całość i tę skórę nawilżał. Aktualnie Żel stosuję co trzeci dzień, natomiast krem codziennie. Dodam, że moja łuszczyca występuje nie tylko na twarzy, ale na całym ciele (plecy, nogi, ręce, dłonie) (…) Postanowiłam więc użyć Żelu na całe ciało i efekt jest identyczny jak na twarzy: wszystko pięknie pomalutku schodzi. Wierzę, że zmiany nie powrócą, a ja już na zawsze pozostanę waszą wielką fanką i kosmetyki SunewMed+ zagoszczą u mnie na stałe. Może ciężko zrozumieć mój zachwyt, ale proszę mi wierzyć, że kiedy trzeba nakładać na siebie masę różnych kosmetyków, żeby wyjść z domu, a patrząc w lustro, chce się płakać, to taki efekt jest cudem!

Zobacz, jakie efekty uzyskała Ania po kilku tygodniach regularnego stosowania kosmetyków:

Badania laboratoryjne skuteczności kosmetyku

W sierpniu 2021 roku zleciliśmy laboratorium DERMI–TEST przeprowadzenie niezależnych testów na grupie chorych na łuszczycę oraz atopowe zapalenie skóry. Testy prowadzono przez okres 6 tygodni, aplikując dwie kombinacje produktów: jedna grupa osób stosowała Żel rozpuszczający naskórek oraz Lekki krem na dzień i na noc, a druga – Aktywną piankę oczyszczającą i Lekki krem na dzień i na noc. Żel stosowany był raz dziennie, a Krem i Pianka dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Badani nie stosowali w tym czasie żadnych innych wyrobów o identycznym lub analogicznym przeznaczeniu.

100% badanych oceniło efekty używania kosmetyków SunewMed+ bardzo dobrze lub dobrze. Każdy z nich zauważył poprawę jakości skóry, nadanie jej miękkości i elastyczności, długotrwałe nawilżenie, zapobieganie nadmiernemu wysuszeniu, łuszczeniu i pękaniu naskórka oraz brak uczucia przetłuszczenia. Parametry te zostały ocenione na 5.0 w pięciostopniowej skali oceny.

80% badanych na 5.0 oceniło dodatkowo: kojące działanie przy swędzeniu i pękaniu skóry, pobudzenie procesów regeneracyjnych, działanie łagodzące oraz ochronne, długotrwałe uczucie komfortu, wyrównanie kolorytu oraz zmniejszenie dyskomfortu skóry.

80% badanych stosujących Żel rozpuszczający naskórek oraz Lekki krem dobrze oceniło zdolność preparatów do usunięcia łuski. W przypadku osób stosujących Lekki krem oraz Aktywną piankę było to 60% badanych. Produkty wyraźnie skróciły czas reemisji zmian łuszczycowych i zmniejszyły ich widoczność oraz zminimalizowały zaczerwienienia skóry.

Jesteśmy dumne, że nasze produkty możemy polecić chorym na łuszczycę. Stale kontynuujemy badania w kierunku ich działania na skórę łuszczycową oraz atopową, aby rozszerzyć otrzymane wyniki, a w przyszłości pomóc jak najszerszej grupie osób z problemami skórnymi.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Reset Password

Subscribe to our newsletter

Zamawiam usługę NEWSLETTER i wyrażam zgodę na jej świadczenie zgodnie z REGULAMINEM USŁUGI NEWSLETTER

 

Subscribe to our newsletter

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Sunewmed+ Sp z o.o. s.k., ul. Rogalińska 4B, 62-023 Kamionki, NIP: 7773354896, REGON: 384678256 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku o prawie telekomunikacyjnym.”

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe