Top

Mniej znaczy więcej, czyli o życiu

i pielęgnacji slow life

Mniej znaczy więcej, czyli o życiu i pielęgnacji slow life

Szybki poranek i kawa w biegu. Praca, nadgodziny, zakupy po drodze i wreszcie wracasz do domu. Chwila dla dzieci, później gotowanie… A kiedy znajdziesz czas dla siebie? Życie w nieustannym pędzie sprawia, że przestajemy być wrażliwe na swoje potrzeby. Otaczamy się przedmiotami, które kradną nasz czas, i zawsze jesteśmy w biegu, by zdążyć z codziennymi obowiązkami. Nie mamy czasu nawet na odpoczynek i relaks, a co dopiero na chwilę uważności i moment refleksji. Zatrzymaj się! Mamy dla Ciebie rozwiązanie – ideę slow life, która sprawi, że mając mniej, będziesz miała jeszcze więcej!

SLOW LIFE W ŻYCIU CODZIENNYM

Łatwo zagubić samą siebie w nawale obowiązków, a przecież codzienność jest pełna pięknych, wspaniałych momentów, które warto uwiecznić w swojej pamięci. By móc w pełni się nimi delektować, warto przede wszystkim zwolnić i zacząć czerpać z nich radość – taka idea przyświeca właśnie slow life.

Choć na co dzień jesteśmy przyzwyczajone do rutyny i biegu, w filozofii slow chodzi przede wszystkim o życie tu i teraz, w spokoju i bez pośpiechu. Ważny jest wspólny język z bliskimi, zgoda z naturą, a także… wewnętrzna radość i umiejętność cieszenia się z małych rzeczy.

Jak pielęgnować życie w rytmie slow?

 1. Utrwalaj wspaniałe chwile.
 2. Stosuj się do minimalizmu w każdym aspekcie swojego życia.
 3. Przebywaj często na łonie natury.
 4. Dbaj o swój rozwój psychiczny i aktywność fizyczną.
 5. Pozwól sobie na codzienny relaks.
 6. Rozwijaj się.
 7. Dbaj o relacje z bliskimi.
 8. Delektuj się każdym posiłkiem i każdą chwilą.
 9. KOCHAJ SIEBIE, KOCHAJ SWOJĄ SKÓRĘ! Powtarzaj to sobie kilka razy dziennie.

PIELĘGNACJA W TRYBIE SLOW

Ideę slow life można wprowadzić również do naszej kosmetyczki i pielęgnacji. Przypomnij sobie, ile razy próbowałaś zakryć trądzik, przebarwienia czy zaskórniki albo chowałaś skórę pod grubą warstwą podkładu? Warto spojrzeć na siebie nieco łaskawiej, bo jesteś piękna taka, jaka jesteś. Pamiętaj, że każda twarz ma niedoskonałości – to zupełnie normalne!

Zamiast ciężkiego makijażu postaw na sprawdzoną pielęgnację o dobrym składzie. Nie skupiaj się jednak na ilości – najważniejsze niech będą wysoką jakość i wielopoziomowe działanie. Z całego serca polecamy Ci nasze kosmetyki – dermatologiczne produkty Sunewmed+! To wyjątkowe linie pełne bestsellerów, które pokochały nasze klientki. 

Jeśli o bestsellerach mowa, koniecznie wypróbuj naszą linię C Sunewmed+, która wykazuje niezwykle skuteczne działanie w walce z oznakami starzenia. Idealnie sprawdzi się w kosmetyczce minimalistek i będzie świetną bazą do dalszej pielęgnacji!

Jeżeli Twoja skóra potrzebuje jednak nieco więcej, koniecznie sprawdź dodatkowo te perełki:

 1. Odmładzające płatki pod oczy, które intensywnie liftingują i nawilżają skórę.
 2. Aktywna maska płatkowa, czyli prawdziwy zastrzyk energetyczny dla skóry wokół oczu.

Pokochaj siebie i pokochaj swoją skórę! A gdy następnym razem będziesz przechadzać się po drogerii, po prostu zadaj sobie pytanie: czy to jest mi potrzebne? Nie! Mam przecież zestaw dermokosmetyków Sunewmed+ 😉

Odpowiedzią na nieustanny pęd naszego życia jest idea slow life. Wprowadź ją do swojej codzienności, zadbaj o siebie i poczuj radość każdego dnia. Mniej znaczy więcej – poczuj różnicę!

Czy chciałabyś spróbować wprowadzić ten sposób patrzenia na świat do swojego życia? Koniecznie daj nam znać! 😉

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Reset Password

Subscribe to our newsletter

Zamawiam usługę NEWSLETTER i wyrażam zgodę na jej świadczenie zgodnie z REGULAMINEM USŁUGI NEWSLETTER

 

Subscribe to our newsletter

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Sunewmed+ Sp z o.o. s.k., ul. Rogalińska 4B, 62-023 Kamionki, NIP: 7773354896, REGON: 384678256 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku o prawie telekomunikacyjnym.”

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe