Top
Image Alt

O nas

Geneza marki

Marka powstała ponad 15 lat temu z pasji do piękna i kosmetyków. Anna Wochna obecny Prezes Zarządu SunewMed+ Sp. z o. o sp.k., stworzyła koncept SUNEW będący mordnilapem od słowa WENUS (SUNEW wyraz powstały od słowa WENUS pisanego wspak) - planety, której nazwa wzięła się od rzymskiej bogini miłości. Co ciekawe Wenus obraca się w przeciwnym kierunku niż większość planet. Wenus jako symbol miłości do piękna oraz całkowitej odwrotności ładu stał się początkiem marki.

Zamiłowanie do piękna

SunewMed+ to historia miłości do piękna, pięknej cery, młodości, umiłowania życia, radości, bez względu na to co robisz. Nie ma znaczenia czy godzisz pracę zawodową z rodziną, czy jesteś matką, czy aktywną kobietą podróżującą po świecie. Każda z nich może teraz zadbać o siebie i cieszyć się piękną cerą.

To także historia dwóch sióstr Anny i Katarzyny, które zdecydowały się połączyć swoje siły także w życiu zawodowym. Dwie zupełnie różne osoby, dwa kompletnie różne charaktery, tworzą doskonały zarząd tej kobiecej firmy, uzupełniając swoją wiedzę i wspierając swoje działania. Jedyne co je łączy to pasja do kosmetyków i… długie, blond włosy. Niektórzy mówią, że Anna to serce i dusza, a Katarzyna i jej racjonalne myślenie to mózg tej firmy. Nie ma wątpliwości, że wspólne działania tych dwóch kobiet doprowadziły tą firmę na szczyt. Od 6 lat wspólnie zarządzają marką SunewMed+ wkładają w nią całe serce, energię i nadzieję.

Stworzyły markę, która odzwierciedla je same - w produkcie, obsłudze Klienta, stosunku do pracowników. Zarządzanie firmą, jak i same produkty odzwierciedlają wartości jakie przyświecają siostrom. Ciepła atmosfera wśród pracującego zespołu, miła obsługa klienta i otwarcie na jego potrzeby, a także same produkty, przeznaczone dla kobiet, które często godzą życie zawodowe z rodziną lub innymi obowiązkami. To właśnie z tą myślą powstają kosmetyki, które muszą być skuteczne i efektywne.

Żadne słowa nie opiszą przebytej drogi i procesu, w jakim kształtowało się to, czym dzielimy się z Wami na co dzień. Żadne też nie oddadzą tego, jak dziękujemy za Wasze zaufanie. Dzięki Wam zdobyliśmy w ostatnich latach 13 nagród (min. Perły Rynku Kosmetycznego, Innowacja Roku LNE, Hit Konsumenta, Beauty Forum Awards), a nasze produkty to BestSellery w sieciach SuperPharm, Gemini.

Jesteś piękna możesz być idealna

Marka SunewMed+ to starannie wyselekcjonowane formuły produktów oraz design. To także jakość, ale przede wszystkim skuteczność. Efekt działania naszych kosmetyków jest natychmiastowy. Jesteśmy przekonane, że każda z nas jest piękna, a dzięki naszym kosmetykom także ich skóra może być idealna. Dedykujemy je osobom takim jak my - zapracowanym (które cenią każdą godzinę dnia), rodziców (którzy mimo zmęczenia chcieliby wyglądać pięknie), ale nie mogą pozwolić sobie na serię zabiegów, jednak marzą o promiennych cerach-wygładzonych i ujędrnionych. Teraz każdy może mieć piękną cerę! Przez pierwsze 10 lat poszukiwałyśmy swojej drogi próbując różnych formuł, aż 5 lat temu znalazłyśmy niszę- skuteczność, jakość oraz efekt widoczny natychmiast- tak zrodziła się linia SunewMed+ oraz Essence+. Naszym dążeniem jest tworzenie marki i kosmetyków, które wykorzystywać będą najcenniejsze, najskuteczniej składniki oraz będą Waszymi ulubionymi pozycjami kosmetycznymi, które zabierzecie ze sobą na koniec świata- bo nie będziecie chciały już bez nich funkcjonować!

Teraz każdy może mieć piękną cerę!

Przez pierwsze 10 lat poszukiwałyśmy swojej drogi próbując różnych formuł, aż 5 lat temu znalazłyśmy niszę - skuteczność, jakość oraz efekt widoczny natychmiast - tak zrodziła się linia SunewMed+ oraz Essence+. Naszym dążeniem jest tworzenie marki i kosmetyków, które wykorzystywać będą najcenniejsze, najskuteczniej składniki oraz będą Waszymi ulubionymi pozycjami kosmetycznymi, które zabierzecie ze sobą na koniec świata- bo nie będziecie chciały już bez nich funkcjonować! Marzymy by nasze kosmetyki polecane były matkom, córkom, przyjaciółkom, bo ich skuteczność co dzień potwierdzona będzie Waszą idealną cerą. To nasza wizytówka, cel i misja.

Dumka na dwa serca

Serce marki bije na dwóch kontynentach i pracuje całą dobę bo w dwóch strefach czasowych. W Polsce pracujemy nad doborem receptur, projektami opakowań, sprawdzamy skuteczność i bezpieczeństwo naszych kosmetyków. To w Polsce przeprowadzamy badania aplikacyjne i aparaturowe pod czujnym okiem lekarza dermatologa. To tu rodzą się pomysły, które wcielamy w życie z naszym zespołem. Następnie koncept wędruje do naszego biura w Chinach, gdzie w momencie, gdy idziemy spać rozpoczyna się dzień- tam podejmowane są nasze projekty i wcielane w życie.

Dlaczego Chiny? Bo od ponad 10 lat jesteśmy związane z tym krajem. Jedna z nas spędziła tam ogrom czasu i zainspirowała się kobietami Azji, które żyją w zanieczyszczonych metropoliach, w pracy spędzają nawet 7 dni w tygodniu, w drodze do pracy dziennie nawet 2h pracując po 10h, są matkami, paniami domu, wspaniałymi specjalistkami w swoich dziedzinach, ale przede wszystkim pięknymi kobietami, które bez makijażu olśniewają swoją cerą i dzięki temu zachowują młody wygląd. I tak zakochałyśmy się w Azji - w ich aktywnych składnikach, systemie produkcji, technologii, spędzamy tam dużą część czasu dbając o każdy szczegół i odkrywając tajemnice urody azjatyckich kobiet.

Obecnie, ze względu na sytuację polityczną i epidemiologiczną, część naszej produkcji przenosimy do Europy i do Polski. Liczymy, że pozwoli nam to poszerzyć horyzonty i usprawnić procesy logistyczne, rozszerzyć portfolio oraz zapewnić stałą dostępność produktów.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Reset Password

Subscribe to our newsletter

Zamawiam usługę NEWSLETTER i wyrażam zgodę na jej świadczenie zgodnie z REGULAMINEM USŁUGI NEWSLETTER

 

Subscribe to our newsletter

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Sunewmed+ Sp z o.o. s.k., ul. Rogalińska 4B, 62-023 Kamionki, NIP: 7773354896, REGON: 384678256 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku o prawie telekomunikacyjnym.”

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe