Top

Blisko Kobiet na YouTube – spotkanie

z Roksaną Środą - Dieta na zdrową cerę

Blisko kobiet na YouTube – spotkanie z Roksaną Środą - Dieta na zdrową cerę

W nowym odcinku gościmy kolejną inspirującą i wspaniałą kobietę! Roksana Środa jest dietetyczką kliniczną, a oprócz tego autorką wielu e-booków dotyczących m.in. zdrowej diety w przypadku różnych schorzeń i problemów zdrowotnych jak Hashimoto czy SIBO. Organizuje także Balance Camp oraz spotkania edukujące i uświadamiające potrzebę zmiany nawyków żywieniowych. Stworzyła Maj Academy – pierwszą platformę subskrypcyjną na polskim rynku dietetyki i zdrowia.

Czego dowiecie się z odcinka?

O czym rozmawiałyśmy tym razem? Przede wszystkim o tym jaka powinna być dieta na zdrową cerę, która pomoże nam zatrzymać upływający czas oraz poradzić sobie z niedoskonałościami skóry. Na spotkaniu Roksana Środa opowie co jeść na zdrową cerę i jak utrzymać zdrową dietę. Czy możliwe jest spowolnienie procesów starzenia poprzez zbilansowaną dietę? A co z suplementacją? Czy kosmetyki dermatologiczne pomogą? Czy również warto zadbać o swój jadłospis i zastanowić się, jaka dieta na zdrową skórę będzie dla nas najlepsza. O tym dowiecie się w najnowszym odcinku na YouTube, który jest dostępny pod linkiem: https://bit.ly/Premiera_YT

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Reset Password

Subscribe to our newsletter

Zamawiam usługę NEWSLETTER i wyrażam zgodę na jej świadczenie zgodnie z REGULAMINEM USŁUGI NEWSLETTER

 

Subscribe to our newsletter

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Sunewmed+ Sp z o.o. s.k., ul. Rogalińska 4B, 62-023 Kamionki, NIP: 7773354896, REGON: 384678256 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku o prawie telekomunikacyjnym.”

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe