Top

Blisko kobiet na YouTube – rozmowa

z Martą Gąską

Blisko kobiet na YouTube – rozmowa z Martą Gąską

Naszym kolejnym gościem na kanale Blisko Kobiet jest niezwykła kobieta – Marta Gąska. Na co dzień pracuje jako makijażystka na planach dużych produkcji telewizyjnych, jak Dzień Dobry TVN, dbając o podkreślenie kobiecego piękna. Współpracuje z największymi gwiazdami. Jest także beauty ekspertką, dlatego jej kosmetyczne polecenia są niezastąpione. Jest kobietą wulkanem, zapracowaną, ale pewną siebie.

 

 

W najnowszym odcinku dowiemy się wiele o prawidłowej pielęgnacji twarzy przed makijażem. Marta doradzi również, co oprócz dobrego doboru kosmetyków kolorowych, poznania kilku trików, nauczenia się warsztatu potrzeba, aby poczuć się piękną, pewną siebie kobietą.

Więcej dowiecie się z wywiadu, który jest dostępny pod linkiem: https://bit.ly/BliskoKobiet_Sunew

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Reset Password

Subscribe to our newsletter

Zamawiam usługę NEWSLETTER i wyrażam zgodę na jej świadczenie zgodnie z REGULAMINEM USŁUGI NEWSLETTER

 

Subscribe to our newsletter

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Sunewmed+ Sp z o.o. s.k., ul. Rogalińska 4B, 62-023 Kamionki, NIP: 7773354896, REGON: 384678256 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku o prawie telekomunikacyjnym.”

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe