Top

Dorota Wellman i Marta

Klepka w najnowszym

odcinku na YouTube!

Dorota Wellman i Marta Klepka w najnowszym odcinku na YouTube!

Tym razem do naszego programu Blisko Kobiet zaprosiłyśmy dwie najlepsze przyjaciółki — Dorotę Wellman i Martę Klepkę. Kobiety silne i przedsiębiorcze, które odnoszą sukcesy zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Niepozbawione poczucia humoru i serdeczności na co dzień. Początek ich przyjaźni był niezwykle ciekawy i inspirujący.

 

Dorota Wellman to znana i lubiana dziennikarka telewizyjna i radiowa, prezenterka oraz producentka. Jej przyjaciółka Marta Klepka z kolei jest dyrektorką pięciogwiazdkowego hotelu, a z wykształcenia jest prawniczką. To także pomysłodawczyni i organizatorka konferencji tworzonych przez kobiety dla kobiet o kobietach i z kobietami #byckobietaontour.

W najnowszym odcinku będziemy rozmawiały o kobiecej przyjaźni i solidarności. Goście spróbują odpowiedzieć na pytania postawione przez prowadzącą Anię Zając. Jak dbać o kobiecą przyjaźń? Czy można czerpać siłę od innych kobiet? Jak się inspirować i zrzeszać, tworząc kobiece kręgi?

Jeżeli zastanawiacie się, co połączyło te dwie intrygujące kobiety, to koniecznie obejrzyjcie nasz nowy odcinek na YouTube: bit.ly/Premiera_BliskoKobiet

 

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Reset Password