Top

BLISKO KOBIET SUNEWMED+
historia walki z łuszczycą

BLISKO KOBIET SUNEWMED+ historia walki z łuszczycą

W najnowszym odcinku na naszym youtubowym kanale Blisko Kobiet gościmy dwie wyjątkowe osoby, które opowiedzą swoje inspirujące historie o walce z łuszczycą.

Ania i Magda są naszymi stałymi klientkami od bardzo dawna, a wszystko dzięki temu, że dermokosmetyki Sunewmed+ pomogły im w łagodzeniu objawów łuszczycy. Nasza relacja rozpoczęła się od wymiany korespondencji i ta znajomość trwa do dziś. Za jej finał możecie uznać nasz wspólny wywiad, który znajdziecie tutaj

Na naszym Instagramie i Facebooku możecie również śledzić posty, w których przeczytacie urywki korespondencji oraz zobaczycie efekty, jakie zdziałały nasze kosmetyki u naszych wspaniałych bohaterek. 

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Reset Password

Subscribe to our newsletter

Zamawiam usługę NEWSLETTER i wyrażam zgodę na jej świadczenie zgodnie z REGULAMINEM USŁUGI NEWSLETTER

 

Subscribe to our newsletter

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Sunewmed+ Sp z o.o. s.k., ul. Rogalińska 4B, 62-023 Kamionki, NIP: 7773354896, REGON: 384678256 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku o prawie telekomunikacyjnym.”

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe