Top

Blisko kobiet SunewMed+ – ruszamy

z nowym kanałem na YouTubie

Blisko kobiet SunewMed+ – ruszamy z nowym kanałem na YouTubie

Ruszamy z nowym programem na YouTubie. Na kanale Blisko kobiet SunewMed+ zaprezentujemy cykl spotkań z inspirującymi gośćmi, z którymi porozmawiamy na tematy bliskie każdej kobiecie. Będą to między innymi: holistyczne podejście do zdrowia oraz urody, zdrowy styl życia, pielęgnacja swojego ciała i duszy oraz wyzwania związane z kobiecością. Mamy nadzieję poruszyć kilka tematów tabu i pomóc w ich oswojeniu.

Kto jest naszym pierwszym gościem?

Pierwszym gościem w naszym nowym programie jest dietetyczka i trenerka personalna Ania Kolasińska, która przybliży nam tematykę zdrowego trybu życia oraz podpowie, jak zmienić je na lepsze. Rozmawiamy z nią również o korzyściach wynikających ze zmiany sposobu myślenia, wdrażania zdrowych nawyków i ich wpływie na jakość naszego życia.

 

Każde spotkanie poprowadzi niezwykle wnikliwa dziennikarka Anna Zając, która na co dzień prowadzi  bloga fashionable.com.pl.

 

Odcinek już dostępny: https://bit.ly/Blisko_Kobiet

Nie przegapcie go! 🙂

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Reset Password

Subscribe to our newsletter

Zamawiam usługę NEWSLETTER i wyrażam zgodę na jej świadczenie zgodnie z REGULAMINEM USŁUGI NEWSLETTER

 

Subscribe to our newsletter

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Sunewmed+ Sp z o.o. s.k., ul. Rogalińska 4B, 62-023 Kamionki, NIP: 7773354896, REGON: 384678256 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku o prawie telekomunikacyjnym.”

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe