Top
Image Alt

O nas

Geneza marki

Marka powstała ponad 15 lat temu z pasji do piękna i kosmetyków. Anna Wochna obecny Prezes Zarządu SunewMed+ Sp. z o. o Sp.k., stworzyła koncept SUNEW będący mordnilapem od słowa WENUS (SUNEW wyraz powstały od słowa WENUS pisanego wspak) - planety, której nazwa wzięła się od rzymskiej bogini miłości. Co ciekawe Wenus obraca się w przeciwnym kierunku niż większość planet. Wenus jako symbol miłości do piękna oraz całkowitej odwrotności ładu stał się początkiem marki.

Zamiłowanie do piękna

SUNEW to historia miłości do piękna, pięknej cery, młodości, umiłowania życia, radości, bez względu na to co robisz. Nie ma znaczenia czy godzisz pracę zawodową z rodziną, czy jesteś matką, czy aktywną kobietą podróżującą po świecie. Każda z nich może teraz zadbać o siebie i cieszyć się piękną cerą.

To także historia dwóch sióstr Anny i Katarzyny, które zdecydowały się połączyć swoje siły także w życiu zawodowym. Dwie zupełnie różne osoby, dwa kompletnie różne charaktery, tworzą doskonały zarząd tej kobiecej firmy, uzupełniając swoją wiedzę i wspierając swoje działania. Jedyne co je łączy to pasja do kosmetyków i… długie, blond włosy. Niektórzy mówią, że Anna to serce i dusza, a Katarzyna i jej racjonalne myślenie to mózg tej firmy. Nie ma wątpliwości, że wspólne działania tych dwóch kobiet doprowadziły tą firmę na szczyt. Od 6 lat wspólnie zarządzają marką SUNEWMED+ wkładają w nią całe serce, energię i nadzieję.

Stworzyły markę, która odzwierciedla je same - w produkcie, obsłudze Klienta, stosunku do pracowników. Zarządzanie firmą, jak i same produkty odzwierciedlają wartości jakie przyświecają siostrom. Ciepła atmosfera wśród pracującego zespołu, miła obsługa klienta i otwarcie na jego potrzeby, a także same produkty, przeznaczone dla kobiet, które często godzą życie zawodowe z rodziną lub innymi obowiązkami. To właśnie z tą myślą powstają kosmetyki, które muszą być skuteczne i efektywne.

Żadne słowa nie opiszą przebytej drogi i procesu, w jakim kształtowało się to, czym dzielimy się z Wami na co dzień. Żadne też nie oddadzą tego, jak dziękujemy za Wasze zaufanie. Dzięki Wam zdobyliśmy w ostatnich latach 13 nagród (min. Perły Rynku Kosmetycznego, Innowacja Roku LNE, Hit Konsumenta, Beauty Forum Awards), a nasze produkty to BestSellery w sieciach SuperPharm, Gemini.

Jesteś piękna możesz być idealna

Marka SUNEW to starannie wyselekcjonowane formuły produktów oraz design. To także jakość, ale przede wszystkim skuteczność. Efekt działania naszych kosmetyków jest natychmiastowy. Jesteśmy przekonane, że każda z nas jest piękna, a dzięki naszym kosmetykom także ich skóra może być idealna. Dedykujemy je osobom takim jak my - zapracowanym (które cenią każdą godzinę dnia), rodziców (którzy mimo zmęczenia chcieliby wyglądać pięknie), ale nie mogą pozwolić sobie na serię zabiegów, jednak marzą o promiennych cerach-wygładzonych i ujędrnionych. Teraz każdy może mieć piękną cerę! Przez pierwsze 10 lat poszukiwałyśmy swojej drogi próbując różnych formuł, aż 5 lat temu znalazłyśmy niszę- skuteczność, jakość oraz efekt widoczny natychmiast- tak zrodziła się linia Sunewmed+ oraz Essence+. Naszym dążeniem jest tworzenie marki i kosmetyków, które wykorzystywać będą najcenniejsze, najskuteczniej składniki oraz będą Waszymi ulubionymi pozycjami kosmetycznymi, które zabierzecie ze sobą na koniec świata- bo nie będziecie chciały już bez nich funkcjonować! Marzymy by nasze kosmetyki polecane były matkom, córkom, przyjaciółkom, bo ich skuteczność co dzień potwierdzona będzie Waszą idealną cerą. To nasza wizytówka, cel i misja.

Teraz każdy może mieć piękną cerę!

Przez pierwsze 10 lat poszukiwałyśmy swojej drogi próbując różnych formuł, aż 5 lat temu znalazłyśmy niszę- skuteczność, jakość oraz efekt widoczny natychmiast- tak zrodziła się linia Sunewmed+ oraz Essence+. Naszym dążeniem jest tworzenie marki i kosmetyków, które wykorzystywać będą najcenniejsze, najskuteczniej składniki oraz będą Waszymi ulubionymi pozycjami kosmetycznymi, które zabierzecie ze sobą na koniec świata- bo nie będziecie chciały już bez nich funkcjonować! Marzymy by nasze kosmetyki polecane były matkom, córkom, przyjaciółkom, bo ich skuteczność co dzień potwierdzona będzie Waszą idealną cerą. To nasza wizytówka, cel i misja.

Dumka na dwa serca

Serce marki bije na dwóch kontynentach i pracuje całą dobę bo w dwóch strefach czasowych. W Polsce pracujemy nad doborem receptur, projektami opakowań, sprawdzamy skuteczność i bezpieczeństwo naszych kosmetyków. To w Polsce przeprowadzamy badania aplikacyjne i aparaturowe pod czujnym okiem lekarza dermatologa. To tu rodzą się pomysły, które wcielamy w życie z naszym zespołem. Następnie koncept wędruje do naszego biura w Chinach, gdzie w momencie, gdy idziemy spać rozpoczyna się dzień- tam podejmowane są nasze projekty i wcielane w życie.

Dlaczego Chiny? Bo od ponad 10 lat jesteśmy związane z tym krajem. Jedna z nas spędziła tam ogrom czasu i zainspirowała się kobietami Azji, które żyją w zanieczyszczonych metropoliach, w pracy spędzają nawet 7 dni w tygodniu, w drodze do pracy dziennie nawet 2h pracując po 10h, są matkami, paniami domu, wspaniałymi specjalistkami w swoich dziedzinach, ale przede wszystkim pięknymi kobietami, które bez makijażu olśniewają swoją cerą i dzięki temu zachowują młody wygląd. I tak zakochałyśmy się w Azji - w ich aktywnych składnikach, systemie produkcji, technologii, spędzamy tam dużą część czasu dbając o każdy szczegół i odkrywając tajemnice urody azjatyckich kobiet.

Obecnie, ze względu na sytuację polityczną i epidemiologiczną, część naszej produkcji przenosimy do Europy i do Polski. Liczymy, że pozwoli nam to poszerzyć horyzonty i usprawnić procesy logistyczne, rozszerzyć portfolio oraz zapewnić stałą dostępność produktów.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Reset Password

Subscribe to our newsletter

Zamawiam usługę NEWSLETTER i wyrażam zgodę na jej świadczenie zgodnie z REGULAMINEM USŁUGI NEWSLETTER

 

Subscribe to our newsletter

*Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Sunewmed+ Sp z o.o. s.k., ul. Rogalińska 4B, 62-023 Kamionki, NIP: 7773354896, REGON: 384678256 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku o prawie telekomunikacyjnym.”

* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe