Top

Jak dbamy o najwyższą jakość
i bezpieczeństwo naszych kosmetyków?

Jak dbamy o najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych kosmetyków?

Kiedy zwykłe preparaty zawodzą, trzeba sięgnąć po sprawdzone i przebadane przez lekarzy dermokosmetyki do twarzy. Dzięki nim skuteczniej można walczyć z nieestetycznymi przebarwieniami, powracającymi wypryskami, czy też stanami zapalnymi skóry. Jeżeli straciłeś już nadzieję na poprawę kondycji swojej cery, to koniecznie zapoznaj się z tym wpisem – nie wszystko jest stracone!

Dermokosmetyki SunewMed+

Z pewnością nazwa dermokosmetyki nie jest Ci obca. Chętnie zastępowana jest ona takimi określeniami jak kosmetyki hipoalergiczne, czy też apteczne. 

Dermokosmetyki w sklepie SunewMed+ przynoszą natychmiastowe rezultaty i są skierowane do potrzeb najbardziej wymagającej cery. Już po pierwszym użyciu np. naszych płatków pod oczy, zauważysz, że skóra jest nawilżona i wygładzona. Ich skład nie jest przypadkowy, a formuły powstają na podstawie współczesnej wiedzy oraz dostępnych rozwiązań technologicznych. Ponadto wszystkie dermokosmetyki do twarzy, do włosów, czy też do rąk i stóp, są szczegółowo badane aplikacyjnie, a także aparaturowo. Cały proces testowania przebiega pod kontrolą doświadczonego lekarza z zakresu dermatologii. Niweluje to możliwość powstawania podrażnień i zaczerwienień po użyciu naszych produktów. 

Dlaczego dermokosmetyki SunewMed+ są wyjątkowe? 

W SunewMed+ nie ma miejsca na niedopowiedzenia, gdyż firma podaje listę składników w opisach poszczególnych wyrobów. Co ważne w świadomej pielęgnacji nie znajdziesz w nich:

  • szkodliwych konserwantów, 
  • sztucznych barwników. 

SunewMed+, wypuszczając swoje dermokosmetyki do twarzy, nie opiera się wyłącznie na obowiązkowych testach bezpieczeństwa, a także jedynie na opinii konsumentów. Długotrwałe badanie i testy pod nadzorem dermatologów stanowią nieodłączny element produkcji. Dzięki temu masz pewność, że:

  • sklep z dermokosmetykami SunewMed+ to sprawdzone miejsce, w którym można nabyć bezpieczne, niepodrażniające skóry produktu, 
  • stworzone do pielęgnacji i mycia twarzy dermokosmetyki faktycznie działają, 
  • zarówno kosmetyki do oczu, maski do dłoni, kosmetyki do stóp i inne produkty, stworzone zostały w oparciu o naturalne, przebadane i sprawdzone składniki, które od lat dbają o piękno każdej kobiety. 

Kto może skorzystać z naszych dermokosmetyków? 

Przygotowałyśmy swoją ofertę z myślą o kobietach i mężczyznach, którym zależy na świadomej pielęgnacji i efektach już po pierwszym użyciu. 

W oparciu o potrzeby klientów SunewMed+ sklep oferuje różnego typu dermokosmetyki dla wymagającej cery (np. naczynkowej, trądzikowej). Wśród nich znajdują się kosmetyki do oczyszczania, produkty nawilżające oraz wzbogacające skórę o niezbędne witaminy. To również miejsce, gdzie można nabyć linię Essence+, czyli dermokosmetyki do twarzy, które pomagają walczyć z efektami starzenia.

v

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos qui blanditiis praesentium voluptatum.

Reset Password